O portalu

Portal classicalway.pl został stworzony z myślą o szerzeniu wiedzy z zakresu anatomii, fizjologii, psychologii i biomechaniki koni oraz idei jeździectwa klasycznego w Polsce.

O portalu

Działalność portalu obejmuje promocję właściwych wzorców treningowych poprzez zamieszczanie artykułów o tematyce jeździeckiej, rozpowszechnianie informacji odnośnie szkoleń dotyczących jeździectwa klasycznego, a także przekładanie na język polski artykułów napisanych przez uznanych na świecie jeźdźców i trenerów.

Kim są autorzy portalu?

Jesteśmy grupą osób, którą od dawna interesuje zdrowe jeździectwo, zgodne z biomechaniką koni. Częste poszukiwania materiałów w internecie, wymienianie poglądów oraz dyskusje zainspirowały nas do stworzenia miejsca, w którym moglibyśmy to wszystko gromadzić, przy okazji udostępniając wiedzę innym. Wierzymy, że pomiędzy czytelnikami portali o sporcie i komercyjnych wydarzeniach jeździeckich, znajdują się osoby, którym tak jak nam, takiej wiedzy brakuje. Chcemy, aby portal był możliwie obiektywny i rzetelny, dlatego publikujemy jedynie artykuły pisane przez osoby o szerokiej wiedzy i bogatym doświadczeniu jeździeckim. Prowadzenie portalu jest działalnością non-profit, dlatego stale szukamy osób, które chciałyby nam w tym pomóc.

Współpraca

Stale poszukujemy osób, które pomogłyby nam propagować ideę jeździectwa klasycznego – chcących się zaangażować w działalność portalu lub tych, które mogłyby udostępnić nam swoje prace lub teksty do publikacji.

Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych i prosimy o kontakt. Będziemy bardzo wdzięczni za okazaną pomoc i rozważymy wszelkie formy współpracy z osobami lub organizacjami kierującymi się podobną do naszej ideą.

Do sprawnego i prężnego funkcjonowania strony w szczególności potrzebni są: tłumacze, graficy i ilustratorzy, informatorzy, autorzy artykułów, fotografowie i modele.

Kontakt

classicalwaypl@gmail.com

 

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości